سفارش خدمات گیاهپزشکی

پشتیبانی و مشاوره گیاهپزشکی آنلاین

 خدمات گیاهپزشکی آنلاین

مشاوره و خدمات گیاهپزشکی آنلاین

فرم درخواست و سفارش خدمات گیاه پزشکی

لطفا درخواست خود را در فرم سفارش خدمات گیاهپزشکی آنلاین مرقوم فرموده و تصویر واضحی از نمونه بیماری گیاهی یا آفت مزرعه یا گلخانه خود را با حداکثر حجم ۲ MB ارسال نمایید، سپس نوع درخواست را از منوی مربوطه انتخاب نموده  تا پس از صدور فاکتور و  هدایت به درگاه پرداخت اینترنتی و ثبت نهایی درخواست در اسرع وقت به سفارش شما رسیدگی شود.

درخواست رسمی خدمات گیاه پزشکی

ارسال اطلاعات و تصاویر کافی از بیماری، آفات و علایم کمبود مواد مغذی جهت تشخیص گیاهپزشکی و تجویز لازم.
 • نوع خدمات را بسته به نیاز و بر اساس تعرفه سازمان نظام مهندسی درخواست فرمایید.
 • ۰ ریال
 • شرح کلیه علایم، سابقه آبیاری، سمپاشی کوددهی، عمر درخت یا گیاه و هر چیزی که به تشخیص کمک کند. سطح زیر کشت تاریخ کاشت و نوع محصول مشخص شود.
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, tif, doc, docx.
  نتیجه آزمایش خاک، عکس گویا از علایم آفات و بیماری و کمبود و شرایط مزرعه، برنامه غذایی قبلی و ... (حداکثر ۴ فایل با مجموعا ۳ مگابایت حجم)
 • ۰ ریال
  پرداخت با کارت های عضو شتاب در درگاه بانکی

توضیحات: پشتیبانی و مشاوره  و ارائه سایر خدمات کشاورزی در این وب گاه توسط کلینیک گیاهپزشکی رویان خراسان (با مجوز رسمی سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان خراسان جنوبی) ارائه می گردد.

خراسان جنوبی- بیرجند- امیرآباد- مقابل دانشکده کشاورزی بیرجند- نرسیده به پست بانک- کلینیک گیاهپزشکی  و مرکز توزیع نهاده های کشاورزی رویان خراسان- تلفن پشتیبانی و مشاوره: ۰۹۱۰۵۴۹۱۰۴۹

لیست تعرفه های سازمان نظام مهندسی.pdf

طبق تعرفه نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی  حق مشاوره(حضوری یا تلفنی) برای بررسی و تشخیص آفات، بیماری و کمبود ها تا نیم ساعت ۱۵ هزار تومان و بیشتر از آن هر نیم ساعت ۱۰ هزار تومان قابل پرداخت می باشد. همچنین هزینه صدور نسخه رسمی ۱۲۰۰۰ تومان می باشد.

 چنانچه برای تشخیص نیاز به انجام آزمایش بر روی نمونه در کلینیک (کل کشور کد های تعرفه جدول ۲) و  بازدید( بیرجند و حومه کد های تعرفه ردیف ۱ تا ۱۳و ۲۴ (مبلغ ۴۵۰۰۰ تومان به ازای هر ساعت خروج از کلینیک و هر ساعت مازاد بر آن مبلغ ۲۵۰۰۰ تومان))باشد، طبق تعرفه بعد از اطلاع رسانی از طریق همین درگاه قابل پرداخت خواهد بود. کلیه تعرفه های سال ۹۸ با احتساب ۲۰ درصد افزایش سنواتی در سال ۹۹ اعمال خواهد شد.

خدمات مدیریت محصول سالم و ارائه برنامه کودی و سمپاشی  برای گلخانه ها، مزارع و باغات (کد تعرفه جدول ۱) با هماهنگی و عقد قرارداد یا به صورت موردی قابل انجام می باشد.

دانلود لیست تعرفه های سازمان نظام مهندسی ۱۳۹۸